Ana Sayfa Hakkımızda Araçlar & Fiyatlar Filo Kiralama Rezervasyon Kiralama Koşulları

İletişim

 
     
     
     
 

Filo Kiralama

Filo Kiralama ile Şirketiniz Rahat

Operasyonel kiralama hizmeti ile bakım, hasar, ikinci el değeri gibi finansal riskleri sizin için yöneterek şirket araçlarınızın maliyetlerini eşit aylık ödemeler olarak planlamanızı sağlarız. Filo kiralama sektöründe faaliyet göstermekte olan işletmemiz son model arabalar ile sizlere ekonomik hizmetler sunuyor. Kupa Rent Uzun dönem araç kiralama ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmeyi hedefleyerek kurulmuş olan köklü bir işletmeyiz.

 
     
     
  FİLO KİRALAMA TALEPLERİNİZ İÇİN

HEMEN ARAYIN

0232 220 15 10
0532 343 14 04

Uzun Dönem Araç Kiralama

İzmir' de uzun dönem araç kiralama alanında faaliyet gösteren Kupa Rent a Car, filo kiralama ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyor. Uygun fiyatlar, kaliteli hizmet ve destek ile işleriniz hiç yarım kalmayacak. Filo kiralama fiyatlarımız için bize ulaşabilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

En doğru hizmeti en uygun koşullarla verebilmeyi hedefleyen şirketimizde doğruluk ve dürüstlük ilkesi benimsenmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile filo kiralama hizmetlerimizi sizlere güvenle sunuyoruz.

 
     
  FİLO KİRALAMA AVANTAJLARI

Firmamız Kupa Rent a Car İzmir’de tamamı yerli sermaye ile kurulmuş filo kiralama sektörünün öncü kuruluşlarındandır. Her geçen gün sermayesini ve araç filosunu geliştirmekte olan firmamız ülke ekonomisine çok önemli katkılar sunmaktan gurur duyar. İzmir’de filo kiralamanın öncü kuruluşlarından olan firmamız, filo kiralama izmir sektörünün gelişimine sunduğu katkılar ile sektörün geleceğine yön vermektedir. Ülkemizde üretilen ve ithal edilen bütün araç marka ve modellerini bünyesinde bulundurarak firmamız izmir filo kiralama araç sayısını her geçen gün artırmaktadır. Bireysel kiralamalarda ve kurumsal kiralamalarda bütün prosedürleri rafa kaldırarak filo kiralama işini web sitemizden bir tık butonuna dokunarak işlemini tamamlama kolaylığını siz değerli müşterilerimize sunarak, müşteri memnuniyet odaklı bir firma olduğumuzu bir kez daha kanıtlamış oluyoruz. Siz değerli müşterilerimize şirketimiz izmir filo kiralama olarak sunduğumuz bir diğer kolaylık ise yapacağınız uzun dönem kiralamalarda ödemelerinizi istediğiniz para birimiyle yapma kolaylığı da sunmaktayız.

Filo kiralama avantaj ve kolaylığında halen tereddüt içinde olan firma ve bireyler için filo kiralama avantajları hakkında geniş bir bilgi vererek bu tereddüdü ortadan kaldırmayı amaçlamaktayız.

İşte filo kiralama avantajları;

 • Araç satın alarak şirketinizin ana sermayesini veya kredi limitlerinizi bu yönde kullanmak yerine şirketinizin gelişiminde kullanıp büyüme sağlayabilirsiniz.
 • Şirket öz sermayenizi araç alımı yaparak bir anda toplu para çıkışı yapmak yerine aylık sabit ödemeler ile filomuzdan kiraladığınız araçların kdv avantajını kullanarak şirket muhasebenize katkıda bulanabilirsiniz.
 • İş modelinize en uygun araçları en uygun fiyatlar ile kiralayabilirsiniz.
 • Ülke genelinde anlaşmalı olduğumuz 200 servis avantajı ile araçların tamir ve periyodik bakımlarını hiçbir ücret ödemeden firmamız bünyesinden yaptırabilirsiniz.
 • Anlaşmalı olduğumuz uzman sigorta acenteleri sayesinde kaza, tamirat ve 7/24 yol yardım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
 • Kasko, sigorta ve MTV gibi hizmetlerin tarafımızdan takip edildiği için zaman ve paranızı bu işler için harcamazsınız.
 • Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda muadil araç tedarik hizmetimiz ile zaman kaybına uğramazsınız.

Sizlere sunduğumuz bu avantajlar ile filo kiralama izmir hizmetinden faydalanmak isterseniz bu konuda size birkaç adımda filo kiralama nasıl yapılır sorusuna cevap vermiş olalım.

 • Web sitemize girerek başvuru kılavuzunu doldurun ya da müşteri temsilcisi ile bağlantıya geçiniz. Gerekli evrak ve bilgileri tamamlayınız.
 • İstediğiniz aracı seçerek kampanya dahilinde olanları işaretleyiniz
 • Talep ettiğiniz araç ve ödeme çeşidini seçerek bu formu bize mail yoluyla iletiniz.

Talebiniz gün içerisinde değerlendirilip müşteri temsilcilerimiz tarafından bilgilendirilirsiniz. Sizlere bundan sonra kiralama yaptığınız aracın keyfini çıkarmak kalıyor.

Firmamız filo kiralama izmir, sizlere filo kiralama kolaylıkları çalışmalarımızdan birkaç avantajı daha sizlerle paylaşmak istemektedir. Bu çalışmalardan bazıları; firmanız logo ve tasarımını işinde uzman ekipler tarafından istekleriniz dahilinde araç giydirme yaparak, hem yürüyen reklam hem de personel kontrolünüzü yapmanızda katkı sağlamaktadır. Firmamızın sizlere sunduğu avantajlardan bir diğeri de filo takip hizmetidir. Bu hizmet sayesinde filonuzda bulunan araçların yer kontrolünü yaparak iş programınızı en verimli halde değerlendirmenizde kolaylık sağlamaktadır. Filonuz personelinizin araç sürüş özelliklerini yine bu sayede kontrol ederek istenmeyen sonuçları önceden engelleme imkanı sunmaktadır. Firmamız siz değerli müşterilerimize sunduğu bir avantaj ise, firmanız personelini güvenli sürüş eğitimine tabi tutarak firmanıza ve değerli personelinize ne kadar önem verdiğimizi bir kez daha sizlere göstermekteyiz. Ülkemizin en büyük sorunlarından biri olan trafik sorunu gerek trafikte eğitimsiz veya bilinçsiz sürücülerin çokluğundan bazı zamanlar çekilmez bir hal almaktadır. İşte bu sorunların kolayca aşılabilmesi ve istenmeyen olayların yaşanmaması için personelinizi bu zorlu eğitime tabi tutarak şu alışkanlıkları kazandırmak isteriz.

 • Bu eğitim sayesinde personelinize trafik bilinci ve sürüş becerilerini artırmada katkı sağlarız.
 • Trafikte doğru sürüş alışkanlığını kazandırarak olası kaza riskini minimize etmekteyiz.
 • Verilen eğitim sayesinde kazandıkları bir diğer alışkanlık ise; trafikte tutum ve davranış alışkanlıklarını en makul seviyeye getirmelerine katkı sağlamaktayız.
 • Güvenli sürüş eğitiminden geçen personel kötü hava ve olumsuz yol koşullarında karşılaşabilecekleri sıkıntılardan nasıl kurtulabileceğini uzman eğitim kadrosunun verdiği uygulamalı dersler sayesinde aşmaları amaçlanmaktadır.

Kısaca firmamız Kupa Rent a Carizmir filo kiralama hizmetinde sizler için gerekli bütün çalışmalarını uzman ve güler yüzlü personeli ile en zirve noktaya taşımayı amaçlamaktadır.

izmir filo kiralama

İzmirin Önde Gelen Filo Kiralama Firması

Uzun yıllardır sizlere hizmet vermenin gururunu taşıyan bir firma olarak en iyisini ve en özelini sizlere sunmaya gayret ediyoruz. Can taşımanın bilinci ile hareket ediyor ve sevdiklerinize ve sizlere özel önem veriyoruz. Firmamızda yer alan araçların her biri son model araçlar olup özel kaskoları ve sigortaları zamanında yapılmaktadır. İzmir filo kiralama şirketi olarak sizlerin işyerlerine en özel şartlarda kiralık araç vererek sizlerin büyük bir dertten kurtarıyoruz. Firma olarak toplu araç kiralamalarda her zaman sizlere özel teklifler sunuyor ve uzun vadeli kiralama durumunda daha farklı teklifler ile sizlere kolaylık sağlamayı hedefliyoruz. Araçlarımızın bakım kontrolleri her zaman zamanında yapılarak verilir.

Neden Filo Kiralamada Biz?

Sizlere en fazla kolaylığı sağlayan firma olarak güven veriyor ve İzmir ve çevresinde en kaliteli araç kiralama şirketi olarak görev yapıyoruz. Güler yüzlü teknik ekip arkadaşlarımız sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunacak kadar tecrübeli ve işlerinde uzman olan kişiler olacaktır. Biz firma olarak sadece İzmir filo kiralama olarak değil aynı zamanda bireysel olarak da araçlarımızla sizlere en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunan firma olmayı çok iyi biliyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarına göre araçlarımız arasından tercih yapabilir ve isterseniz ekonomik, isterseniz en lüks araçlarımızı tercih ederek sıkışmış trafik içinde daha konforlu ve daha rahat yolculuk yapma şansına sahip olabilirsiniz. Araç fiyatların ve aynı zamanda her gün yükselen benzin fiyatlarını göz önünde bulunduracak olursanız araç kiralamanın sizlere daha uygun ve bütçenize daha uygun geldiğini anlayacaksınız.

Kimlere Araç Kiralıyoruz?

İzmir filo kiralama olarak kurumsal olan tüm işletmelere ve kişisel iş sahibi kişilere araç kiralama konusunda her zaman en uygun listeleri hazırlıyor ve sizlerin bütçesini asla sarsmadan en uygun şartlarla sizlere hizmet sunuyoruz. Daha kaliteli ve daha sağlıklı hizmet anlayışı ile yola çıkıyor ve bizler her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendimize hedef haline getirmeyi çok iyi biliyoruz. Sizlerde araç kiralama fiyatları hakkında bilgiler almak için firma görevli arkadaşlarımızı 7/24 saat arayabilir ve sizlere sunacağımız hizmetten faydalanabilirsiniz.

Konforlu Araçlarla Yolculuk Keyfi

Araçlarımızın hepsi en son model araçlar olup sizlerde internet sitemizde Kupa Rent A Car olarak bizleri takip ettiğiniz anda daha yakından araçları inceleyebilirsiniz. Araçların bakımları tam olarak yapılarak sizlere dileğiniz yerde anahtar teslimi yapılır ve yine isterseniz aracımızı izmir filo kiralama ofisimize teslim edebilir, isterseniz gittiğiniz noktadan arkadaşlarımızın gelip almasını isteyebilirsiniz. Şehir dışından geliyorsanız kesin sizlere daha kaliteli zaman geçirmeniz için araç lazım olacaktır. O zaman daha önceden araç rezervasyonu yaptırabilir ve şehir dışından geleceğiniz zamanı bildirerek aracı dilediğinin noktada teslim alabilirsiniz. Havalimanında sizleri bekleyen özel ofisimiz her zaman ziyaret edebilir ve dilediğiniz araç hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Araç Kiralamada Son Nokta

Uçağınız daha havalimanına inmeden aracınız sizleri havalimanında bekliyor olacaktır. Uçağın havalimanına ineceği saati takip ediyor ve hava şartlarından meydana gelen gecikmelerden asla ücret talep etmiyoruz. Kupa Rent A Car olarak sizlere verdiğimiz önemi her zaman ifade ediyor ve isterseniz sizlere özel şoförlü araç da yollayabiliyoruz. İster iç hatlardan gelmiş olun, isterseniz dış hatlardan gelmiş olun sizler artık bizlerin özel misafiri olarak ilgi görecek ve araçlarımızın tüm konforundan faydalanabileceksiniz. İsterseniz izmir filo kiralama firması olarak araç içine çocuk koltuğu ekleyebiliyor ve sizlere verdiğimiz önemi göstermek istiyoruz. Sizlerin bizlerden mutlu ayrılması ve firma olarak bizler için her zaman en önemli konuların başında gelecektir.

 
     
     
 

Kupa Rent a Car Müşteri Hizmetleri
0232 220 15 10 - 0532 343 14 04

후원 혜택

izmir kiralık araç izmir araba kiralama izmir oto kiralama izmir rent a car izmir havalimanı araç kiralama izmir filo kiralama izmir araç kiralama