Ana Sayfa Hakkımızda Araçlar & Fiyatlar Filo Kiralama Rezervasyon Kiralama Koşulları

İletişim

 
     
     
 
    Online Rezervasyon  
 
  Alış Tarihi Alış Saati Teslim Tarihi Teslim Saati
 
 

 
 
     
 

İzmir Uzun Dönem Araç Kiralama


İzmir Uzun Dönem Araç Kiralama

Küçük, orta ya da büyük fark etmeksizin, şirketlerdeki en önemli masraf kalemlerinin başında hiç kuşkusuz şirket araçları ve masrafları geliyor.

İzmir filo araç kiralamanın finansal ve işlevsel avantajları ile ilgili son dönemde farkındalığın ciddi bir şekilde artması ile birlikte araçlarını klasik yöntemlerle satın alan firmaların bile uzun dönem araç kiralama alternatifini tercih etmeye başladıkları görülüyor. Elbette bunun altında yatan birçok cezbedici sebep söz konusu olur. İzmir uzun dönem araç kiralamanın, şirketlere kazandırdığı finansal faydalar olduğu kadar, işlevsel faydalar da yadsınamaz. Kurumsal araç kiralama ile kazanacağınız işlevsel avantajlar ile uzun süreli araç kiralamanın konforunu yaşar, şirket çalışanlarınız için kesintisiz ve sorunsuz bir iş imkânı sağlarsınız.

İşte, kurumsal araç kiralamanın, şirketlere sağladığı işlevsel avantajları;

1. Alanında uzman kadronun tercihleri ve beklenti ve ihtiyaçlarınıza en uygun araç ve hizmet paketi alternatifleri elde edebilirisiniz.

2. Araçların takip ve yönetimi için ek bir personel kaynağına ihtiyaç duymazsınız.

3. Türkiye genelinde anlaşmalı servislerde hiçbir ücret ödemeden periyodik bakım hizmeti alabilirsiniz.

4. Bakım, onarım, kaza, yol yardım gibi hizmetlerimiz uzman ekibimiz tarafından yönetilerek en hızlı ve doğru şekilde sonuçlanması sağlanır.

5. Kiralama süresince tüm işlemler ve evrak takibi uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirildiği için müşterilerimize zaman avantajı sağlanır.

6. Kasko Sigortası, Trafik Sigortası ve MTV işlemler gibi birçok işlem tarafımızca takip edilir ve ödenir.

7. Hasar veya arıza onarımlarının sözleşmemizde belirtilen zamanı aşması durumunda işgücü kaybının önlenmesi için araç kullanıcısına ikame araç tedarik edilir.

8. Aracın hizmet dönemi sonunda ikinci el satış operasyonlarıyla uğraşmazsınız.

İzmir Uzun dönem araç kiralama denince akla ilk gelen firma Kupa Rent A Car olması, özel sunduğu ayrıcalıkları kazanmak için 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerimizi aramanız ya da kuparentacar.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama kampanyalarında genellikle hizmetler kapsam dışında kalıyor. Kupa Rent A Car’ın size sunduğu fırsatların yanı sıra ücretsiz kış lastiği ve lastik depolama hizmeti gibi ekstra imkanlar sağlıyor ve kullanıcıların ekstra ücret ödemesinin önüne geçiyor.

Periyodik bakım hizmeti sağlanıyor,

Orijinal yedek parça temin ediliyor,

Aracın Zorunlu Trafik Sigortası yapılıyor,

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeniyor,

Lastik değişim hizmeti sunuluyor,

Bandrol bedeli ödeniyor,

Hasar bölümü ve 7/24 acil yardım hattıyla istediğiniz zaman Kupa Rent A Car şirketine ulaşılabiliyor,

İl dışı iade hakkıyla aracı istediğiniz yere bırakmanız sağlanıyor,

Ek vergiler gibi ödemeler yapılıyor. Çalıştığınız sektörün dinamiklerine ayak uydurmak ve başarıya giden yola güvenle çıkmak için zamanınızı ve bütçenizi akıllıca kullanmanız gerekir. Araç ve filo ihtiyaçlarını karşılarken yapacağınız tercihler de şirketinizin başarısını ve kârlılığını belirler. Her yenilikçi şirket gibi siz de Kupa Rent A Car filo kiralama hizmetinden uzun dönem araç kiralayın, deneyimli ve güvenilir izmir filo araç kiralama hizmetinden kesintisiz yararlanın. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için her harcama kalemi önemlidir. Bu yüzden araç ihtiyaçlarını karşılarken de akılcı çözümler gerekir. İzmir uzun dönem araç kiralama düşük maliyetlerle uzun dönem araç kiralayan küçük ve orta ölçekli işletmeler, hem avantajlı ürün ve hizmetlerden faydalanıyor hem de işlerini en kârlı şekilde yürütüyor. Büyük kurumsal şirketlerin araç ihtiyaçları da büyük olur. Araçları satın almak yerine kiralamak da bu büyük filoların en pratik şekilde yönetilmesini sağlar. Büyük işletmelerin uzun dönem araç ihtiyaçlarına özel avantajlar sunan Kupa Rent A Car, özel hizmetleriyle de büyük iş planlarının en önemli parçası oluyor.

Filonuza dâhil edeceğiniz ya da bireysel olarak izmir uzun dönem kiralama yapacağınız geniş araç havuzundan araçları, 36 ay boyunca size eşlik edecek. Ayrıca bu araçlar için bir de yıllık 15.000 kilometre sınırı bulunuyor.

İzmir uzun dönem araç kiralama kampanyasıyla popüler, verimli ve güçlü araçları bir arada sunuluyor. Araç filomuzda yer alan araçlar ve özellikleri şöyle:

Ford Focus: 1.5 litrelik dizel motor ve otomatik vitesle sunulan otomobil, 100 kilometre için ortalama 3.8 litre yakıt tüketiyor. Aracın 421 litre bagaj hacmi bulunuyor.

Nissan Juke: 1.6 litrelik benzinli motor ve otomatik vitesle sunulan otomobil, 100 kilometre için ortalama 6.3 litre yakıt tüketiyor. Nissan Juke’un 354 litre bagaj hacmi bulunuyor.

Hyundai i20: 1.4 litrelik dizel motor ve manuel vitesle sunulan otomobilin panoramik cam tavanı mevcut. Araç 100 kilometre için ortalama 4.1 litre yakıt tüketiyor. Ayrıca otomobilin 301 litrelik bagaj hacmi bulunuyor.

Volkswagen Passat: 1.6 litrelik dizel motor ve otomatik vitesle sunulan otomobil, 100 kilometre için ortalama 4 litre yakıt tüketiyor. Aracın 586 litre bagaj hacmi bulunuyor.

Peugeot 301: 1.6 litrelik dizel motor ve manuel vitesle sunulan otomobil, 100 kilometre için ortalama 3.9 litre yakıt tüketiyor. Peugeot 301’in 506 litrelik bagaj hacmi bulunuyor.

Hyundai Accent: 1.6 litrelik dizel motor ve otomatik vitesle sunulan otomobil, 100 kilometre için ortalama 4.6 litre yakıt tüketiyor. Aracın 465 litrelik bagaj hacmi bulunuyor.

Nissan Qashqai: 1.6 litrelik dizel motor ve otomatik vitesle sunulan otomobil, 100 kilometre için 4.7 litre yakıt tüketiyor. Aracın 401 litre bagaj hacmi bulunuyor.

Daha önce herhangi bir sebeple araç kiralamadınız ancak araç kiralamayla ilgili olumlu ya da olumsuz birçok yargı duydunuz değil mi? İzmir Uzun Dönem Araç Kiralama için de bu yargılar pek yabancı değil, çünkü daha önce kiralama işlemini yapmayan kişiler de tıpkı sizin gibi aynı kulaktan dolma bilgilerle karşılaşabiliyor. Bu hizmete ön yargıyla yaklaşabiliyor. Neyse ki, gerçekler sanılandan biraz daha farklı ve hepsi yüzünüzü güldürmeye oldukça hazır.

Bu konuda en sık rastlanılan hatalı bilgilerden biri, bu işlemin yalnızca büyük şirketler tarafından yapılabildiği, belirli bir sermaye gerektiği ya da bu hizmetin çok pahalı olduğu fikridir. Kupa rent a car filo araç kiralama, izmir uzun dönem araç kiralama hizmeti için şirketlerin büyüklüğü ya da harcamalarıyla ilgilenmez. Bu anlamda, her sektörden ve her büyüklükte şirkete hizmet sunar. İster yeni bir yatırımcı olun, isterseniz serbest çalışan isterseniz de limited bir şirketin sahibi. İhtiyacınız olan izmir uzun dönem araç kiralama hizmeti ise en avantajlı koşulları Kupa rent a car ile yakalayabilirsiniz.

İzmir uzun dönem araç kiralama hizmeti aldığınızda, ihtiyacınız olmayan hizmetleri satın almak zorunda kalırsınız. Hayır, aksine işler tam da aksi şekilde ilerler. Uzun dönem araç kiralama işlemine başlangıçta ilk adım sizin ihtiyaçlarınıza yönelik araç modellerini tespit etmektir. İlk olarak yetkili personelimiz araç ya da araçları ne kadar süreli kiralayacağınız ya da ne amaçlı kullanacağınıza yönelik sizlere birkaç soru yöneltir. Cevaplarınız ışığında size uygun araç modelleri çıkartılır. Bu modellerin kiralanması sırasında ise sözleşme özel olarak düzenlenir ve onayınıza sunulur. Sözleşme dâhilinde yalnızca kiralama hizmet bedeli ve ek hizmetlerle ilgili bedeller yansıtılır. Tıpkı araç modellerinde olduğu gibi sözleşmede de ihtiyacınız olmayan herhangi ek bir hizmet yer almaz, sözleşmede yer verilen her bir kalem kullanacağınız hizmetlere yöneliktir. Buna ek olarak, size iletilen sözleşmeyi inceleyerek itiraz etme hakkınız bulunmakta, yani size iletilen sözleşmeyi düzenleyebilir ya da aklınıza takılanları konuşmak için yetkili personel ile iletişime geçebilirsiniz.Bu da sıkça karşılaşılan ön yargılardan biri ancak bu da diğerleri gibi doğru değil. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, izmir uzun dönem araç kiralama filosunda yer alan yüzlerce araç modelinden, ihtiyacınız olan sayıda ve sürede araç kiralama işleminizi yapabilirsiniz. Buna ek olarak, belirlediğiniz kimi modellerle ilgili değişiklik yapmak isterseniz, farkını ödeyerek filonuzu güncelleyebilir ve yeni modellerle yola koyulabilirsiniz. İzmir filo araç kiralama, farklı iş sahiplerinin zaman zaman farklı ihtiyaçlara yönelebileceğini göz ardı etmez ve hizmetlerini sınırlamaz. Böylece siz de, dilediğiniz zaman şirketinizin ihtiyaçlarına cevap verecek araç modellerinden yararlanabilirsiniz.

Sözleşmeler, aslında ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlanan birer tekliftir. Her teklifte, size önerilen araç modellerine ait detaylar ve size sunulacak hizmetler belirlenir. Bu sebeple sözleşmeler temel maddeleri haricinde kişiye özel hazırlanır. Farklı dönemlerde izmir filo araç kiralama bünyesinde sunulan özel fırsat ve indirimler ise bu sözleşmeye dâhil edilebilir. Uzun dönem araç kiralama işlemini internet üzerinden yapmanız halinde bu tip özendirme fırsatlarından yararlanmanız ise çok daha kolay olacaktır. Bu nedenle, fiyat almadan önce Kupa rent a car dönemsel kampanyalarına mutlaka göz atın. Kullanım oranına paralel olarak gelişen çeşitlilikse, bu sektöre şüpheyle yaklaşan şirketlerle buzları eritme yolunda atılmış küçük birer adım olarak görülebilir. İzmir uzun dönem araç kiralama avantajlı mı konusu hem aylık araç kiralama için hem de 24 aylık araç kiralama için merak ediliyor. Uzun dönem araç kiralama neden avantajlıdır.

 Araç bakım ödemeleri: Araç muayenesi, araç bandrolü ve bunun gibi vergi bazlı ödemeler yine KDV’de olduğu gibi filo kiralama durumunda gider olarak gösterilir. Araç satın aldığınızda ise bu ödemeleri gider olarak gösteremezsiniz.

Filo kiralamanın vergi kolaylıkları dışında diğer finansal avantajlarına baktığımızda ise izmir uzun dönem araç kiralama şunları söyleyebiliriz:

Boşa yapılan harcama yok: Aracı ne kadar kullanacaksınız o kadar süre için ödeme yaparsınız.

Muhasebe kayıtlarında kolaylık: Filo kiralama ile araçlar şirket varlıklarına eklenmez.

Bilançonuz güçlü olur: Vadesi gelmemiş ileri tarihli kira bedelleri mali borçlar arasında yer almayacağından bilançonuz güçlü görünür, borçlanma kapasitesi ile ilgili bir sorun yaşamazsınız.

Taksitli ödeme avantajı: Araç satın aldığınızda toplu olarak, bir seferde nakit çıkışı yapmak zorunda kalırken, filo kiralama ile aylık sabit ücretler ödersiniz ve bu bütçenizi sarsmaz.

 Araç kiralarken resmi işlemlerin hepsini gerçekleştirmeyi ve müşterilerine hem ödeme hem de kaza durumlarında maksimum yardımı yapmayı amaç edinmiş olan Kupa rent a car, 2005 yılından beri güvenle yol almanızı sağlamaktadır. İzmir uzun dönem araç kiralama ile iş hayatınızda çıktığınız yolda avantajlı ve güvenli bir şekilde ilerleyebilirsiniz.


 
     
 
  BENZER YAZILAR              

Tüm Yazılar »

 
                     
  İzmir Filo Araç Kiralama Bilgileri       İzmir Filo Araç Kiralama       İzmir Uzun Dönem Araç Kiralama  
 

İzmir Filo Araç Kiralama Bilgileri

     

İzmir Filo Araç Kiralama

     

İzmir Uzun Dönem Araç Kiralama

 
 

   Araç kiralama sektörü son on yılda Türkiye’de büyük bir hareket kazandı. Hem sektörün firmaları hem de yeni kurulan markalar hizmet su... Devamı

     

Farklı şehirlerden ve ülkelerden gelecek olan iş ortaklarınızı en iyi şekilde ağırlamanız, firmanızın kalitesini ortaya koyacaktır. Aynı şekilde, g... Devamı

     

Küçük, orta ya da büyük fark etmeksizin, şirketlerdeki en önemli masraf kalemlerinin başında hiç kuşkusuz şirket araçları ve masrafları geliyor. Devamı

 
 
     
     
 

Kupa Rent a Car Müşteri Hizmetleri
0232 220 15 10 - 0532 343 14 04

후원 혜택

izmir kiralık araç izmir araba kiralama izmir oto kiralama izmir rent a car izmir havalimanı araç kiralama izmir filo kiralama izmir araç kiralama