Ana Sayfa Hakkımızda Araçlar & Fiyatlar Filo Kiralama Rezervasyon Kiralama Koşulları

İletişim

 
     
     
 
    Online Rezervasyon  
 
  Alış Tarihi Alış Saati Teslim Tarihi Teslim Saati
 
 

 
 
     
 

İzmir Filo Araç Kiralama


İzmir Filo Araç Kiralama

 

İzmir filo araç kiralama konusunda sizlere en özel teklifler ve fiyatlar ile hizmet veren tek firma olarak sizlerinde bizleri tercih edebilirsiniz. Firma bünyesinde bulunan araçlarımız inceleyebilir ve sizlere sunacağımız fiyatların ekonomik olarak ne kadar uygun olduğunu çok iyi anlayabilirsiniz. Bizler yıllardır sizlere hizmet veriyor ve kendi kalitemizden asla ödün vermeden sizlere hizmet sunuyoruz. Günümüzde artık daha çok tercih edilen araç kirama yöntemi ile sizlerde bütçenize ek olarak kar sağlayan taraf oluyorsunuz. Ekonomik alarak araç satın almanın ne kadar pahalıya geldiğini düşünürsek kiralama yöntemi ile sizlerde elinizde bunan bütçenizi araçlara yatırmak yerine işinizde büyümek için daha farklı alanlarda kullanma şanısınız bizim firmamız sayesinde daha çok olacaktır. Aracı almakla aracın sorunları bitmeyecek ve özel bakım ve diğer masraflarını göz önünde bulundurursanız kiralamanın daha garantili olduğunu anlayacaksınız. Sizlerde filo kiralamak istiyorsanız sitemizde yer alan teklif formunu düzenleyebilir ve sizlere sunacağımız teklifleri inceleyebilirsiniz.

Filo Kiralamak İçin

Şahıs veya kurumsal firmalara en uygun ve en güvenli İzmir filo araç kiralama şirketi olarak sizlere hizmet sunuyor ve araçların hepsi son model araçlar ile yola çıkıyoruz. Araçların hepsi kaska ve özel sigortaları tarafımızca yapılarak sizlere özel onarımdan geçirilmiş bir şekilde teslim edilmektedir. Toplu olarak kiralama yönteminde araçlarımız fiyat farklılıkları göstermekte ve sizlere sunacağımız özel şartlar indirimli fiyatlar bulunmaktadır. Bizler müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma olarak her zaman sizlere retsek veriyor ve en iyi oymanın keyfini sizlerden gelen teşekkür ve hoşnutlukla çıkartan taraf oluyoruz. Web sitemizde sizlerin sorularına cevap vermek için 7/24 saat canlı destek hattımızdan özel bilgiler alabilir ve öğrenmek istediğiniz tüm sorulara cevap sunabiliriz. Araçlarımızın özel resimlerin ve fiyatlarını yine sitemizden inceleyerek özel rezervasyon yaptırabilir ve keyifli bir şehir turuna çıkabilirsiniz. Araçları kiraladıktan sonra sizlere tam destek sağlıyor ve aracı için en ufak bir sorun halinde bile sizlere deksek veriyoruz. Sizlere profesyonel olarak destek sunuyor ve kalıcı ve köklü hizmet anlayışı ile yardım ediyoruz.

Can Güvenliliğiniz Daha Önemli

Ülkemizde benzin fiyatlarını her gün zam aldığı düşünülür ve aynı zamanda araçlara gelen günlük fiyat farklılıklarını göz önünde bulundurursanız neden araç kiralama konusun sizlere daha uygun olduğunu anlarsınız. Bizler araçların tüm onarım masrafların karşılıyor ve sizlere sadece benzin koyarak yola çıkma keyfini sunuyoruz. Araçlarda meydana gelecek olan hasar durumunda bile sizler nerede olursanız olun aracın yenisini sizlere getiriyor ve arıza yapan aracı sizlerden alarak özel bakıma sokuyoruz. Can güvenli ve iş durumunuz bizler için daha önemli olacaktır. İzmir filo araç kiralama şirketi olarak bizlerde en etkili çözüm yolların buluyor ve sizlere sunmanın keyfini yaşayan taraf olmak istiyoruz. Gün geçitçe sizlerin istekleri doğrultusunda yeni açılan firmaları inceleyebilir ve bizlerin ne kadar güvenli ve kaliteli hizmeti sizlere sunduğumuz daha iyi anlayabilirsiniz. Sizlerin işlerine uygun olarak çözüm sunma odaklı çalışıyor ve sizler ile iş birliği yaparak nasıl hizmet verebileceğimizi özel olarak araştırmaya başlıyoruz. En geniş kapsamlı hizmeti araçlarımızla sizlere sunuyor ve araçların en güvenli olmasına olanak sunuyoruz.

Aracınızı Takip Edebiliyoruz

İzmir filo araç kiralama şirketi olduğumuz için sizlerin araçlarınız daha rahat takip etmenize olanak sunuyor ve kendi işinizde araç için düzenlemeniz gereken raporlara kadar özel bilgileri sizlere rapor ediyoruz. Araçlarımızı kiraladıktan sonra işimiz tabi ki bitmiyor ve sizlere canlı destek sağlıyor ve aracın en ufak sorunu dahi çözüm odaklı hemen yerine getirmeyi çok iyi biliyoruz. Yılların en köklü firması olarak her zaman sizlere filolunuzla ilgili özel raporlar hazırlıyor ve sizleri bu zahmetli işlerden kurtaran firma yine biz oluyoruz. Filo içinde yer alan aracınızı periyodik bakamların yaptırmak istediğiniz zaman bizlere ulaşabilir ve sizlere kendi anlaşmalı olduğumuz firmamlar aracı ile özel bakım taleplerinize cevap verebiliriz. Bizleri daha önceden arayabilir ve araç için kendi servislerimizi tercih edebilirsiniz.  Sizlerde firma olarak artık daha rahat ve daha kolay yolu tercih edebilir ve arıcın her yıl yenilenmesi gereken araç vergi ücretlerinden bile kurtularak bunları sizler için bizlerin yapmasına izin verebilirsiniz.

En Rahat Araç Kiralama Hizmeti

Artık daha hızlı ve daha rahat araç kiralayacak ve sizlere sadece İzmir filo araç kiralama olarak değil aynı zamanda araç transferleri yaparak da hizmet verdiğimiz daha rahat görebileceksiniz. Sizler hava yolu ile bu sıcak ve tarih kokan kente geldiğiniz anda sizleri havalimanından özel karşılar ve dilediğiniz ortama kadar transfer edebiliriz. İsterseniz aracı kendiniz kullanabilir ve tüm konforu ile araç içinde daha keyfili tatil ya da iş toplantısına gitme olanağını sizlere sunmanın keyfini yaşayan taraf olabiliriz. Kupa rent a car İzmir’in en kaliteli ve en köklü firması olduğu için sizlere en özel fiyatlar ve güven garantisi ile hizmet verecektir. Firma olarak sizlerin bütçesine göre hareket ediyor ve köklü çözüm yolları ile hizmet vermenin rahatlığını yaşatan oluyoruz. Araçlarımızı en az iki yıllık ehliyet sahibi olan şahıslara teslim ediyor ve güncel yaşamınızı daha rahat hale getirmeyi hedef haline getiren oluyoruz. Firma bünyesinde bulanan lüks binek araçlar ile sizlerde gönül rahatlığı ile seyahat edebilir ve konforun en üst seviyesini yaşayabilirsiniz.

Konforlu Araçlar

Yaz aylarında İzmir’i ziyaret eden kişilerin sayısının daha fazla olması nedeni ile firma içinde bulunan araçlar çoğu zaman seyir halinde olabiliyor. Sizlerde eğer bu sıcak ve güzel şehri de tatil yapmak amaçlı gelmeyi düşünüyorsanız daha önceden Kupa rent a car şirketimizi arayabilir ya da web sayfamızdan bizlere ulaşarak aracınızı daha önceden rezerve yaptırabilirsiniz. Özelilikle aile olarak tatile çıkan kişilerin artık sayasının daha fazla olduğunu yapılan araştırmalar sonucu ortaya çıkmış ve bu yüzden firmamızın güvenilir olması sizlerin izdir filo kiralama ile bizleri tercih etmenize sebep olmaktadır. o yüzden araçlarımız her zaman sizlere en özel bakımlarına varana kadar yapılarak teslim ediliyor ve sizlerin can güvenliği ve rahat seyahat etmeniz firma teknik ekip arkadaşlarımız tarafından karşılanıyor. Çoğu firma sizleri zora koyacak şekilde uygulamalar getirirken bizler daha esnek ve daha rahat ortamda sizlere ulaşmanın keyfini sunuyoruz. Dilediğiniz anda bizlere ulaşabilir ve tercih ettiğiniz aracı kiralayabilirsiniz.

Bizlere Ulaşabilirsiniz

Kupa rent a car firması ile sizlerde daha rahat edecek ve kendiniz güvende görebileceksiniz. Eğer hava yolu ile geliyor ve aracınızı havalimanın da almak istiyorsanız sizlere özel araç siz daha gelmeden sizleri havalimanında bekliyor olacaktır. İşlemleriniz ofisimize gelmeden yapabilir ve görevli arkadaşını sizlere özel hazırladığı evrakları dilerseniz hemen orada imzalayarak aracınızı anahtar teslimi alarak gitmek istediğiniz yöne rahat ve konforlu ulaşım sağlayabilirsiniz. Bizim asıl hedefimizi sizlerin hayatını daha rahat bir hale getirmek ve trafik karmaşası yaşamadan hayat standardınızı yüksek tutmak olacaktır. İzmir filo araç kiralama hakkında sizlerde hemen bizlere ulaşabilir ve istekleriniz bizlere ileterek sizlerin yaşamların daha kaliteli hale getirmenin keyfini sunabiliriz.


 
     
 
  BENZER YAZILAR              

Tüm Yazılar »

 
                     
  İzmir Uzun Dönem Araç Kiralama       İzmir Filo Araç Kiralama       İzmir 4x4 Araç Kiralama Kolaylığı  
 

İzmir Uzun Dönem Araç Kiralama

     

İzmir Filo Araç Kiralama

     

İzmir 4x4 Araç Kiralama Kolaylığı

 
 

Küçük, orta ya da büyük fark etmeksizin, şirketlerdeki en önemli masraf kalemlerinin başında hiç kuşkusuz şirket araçları ve masrafları geliyor. Devamı

     

 

İzmir filo araç kiralama konusunda sizlere en özel teklifler ve fiyatlar ile hizmet veren tek firma olarak sizler... Devamı

     

Günümüzde birçok kişi rahatlığı, kolaylığı ve özellikle zor yol koşullarında rahat etmek için çok uygun fiyatlara gelmesinden dolayı 4x4 araç kiral... Devamı

 
 
     
     
 

Kupa Rent a Car Müşteri Hizmetleri
0232 220 15 10 - 0532 343 14 04

후원 혜택

izmir kiralık araç izmir araba kiralama izmir oto kiralama izmir rent a car izmir havalimanı araç kiralama izmir filo kiralama izmir araç kiralama